Vítá Vás

Bezručova chata na Lysé hoře

Cseh étterem | Bezručova chata na Lysé hoře | Ostravice

Cseh fogásaink széles választékával várjuk éttermünkben. Élvezze a kellemes estéket varázslatos és idilli kültéri helyiségünkben.

- Csábító cseh étterem tökéletes helyen! - Élvezze cseh konyhánk ínyencségeit. Pazar ételeink és italválasztékunk hamar meggyőzi Önt. Este gyakran betérnek hozzánk a vendégek desszertjeink miatt, melyeket desszertként is ajánlunk! Díjmentes WIFI-szolgáltatásunkkal útközben is mindig naprakész maradhat. Gyereksarkunkban vigyázunk a kicsikre, és garantáljuk, hogy ott nem fognak unatkozni.

- Szeretettel várjuk Önt! - Kérjük, tekintse meg nyitvatartási időnket, és látogasson el hozzánk. Szeretettel várjuk Önt! Készpénzzel vagy Mastercarddal, hitelkártyával, érintésmentes fizetéssel és VISA-val is fizethet.

Minden nap nyitva tartunk.

Elhelyezkedés

A térkép megjelenítéséhez kattintson

Az Ön IP-címét a rendszer el fogja küldeni a Google Maps szolgáltatásnak.

Ostravice 856, 739 14 Ostravice, Cseh Köztársaság

Heti nyitvatartási idő

Hétfő
08:00 – 16:45
Kedd
08:00 – 19:45
Szerda
08:00 – 19:45
Csütörtök
08:00 – 19:45
Péntek
08:00 – 19:45
Szombat
07:00 – 19:45
Vasárnap
07:00 – 17:45

Elérhető fizetési lehetőségek

Utalványok

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Platnost 1.1.-30.11.2020

Dárkové poukazy na ubytování lze objednat pouze přes email: poukazky.bezrucovachata@gmail.com Cena poukazu při osobním vyzvednutí na chatě je 1290,- kč. Pokud budete chtít poukaz zaslat na Vámi vybranou adresu, je cena 1320,- kč (doba zaslání 4-7 dnů). Dárkové poukazy nelze zaslat elektronicky!

Rólunk

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ

COVID-19

Bezručova chata je od 25.5. opět otevřená, včetně možnosti ubytování.

Upozornění:

Z důvodu vládního nařízení bude otevírací doba Bezručovy chaty o víkendech a státních svátcích posunuta na 8:00. Navíc platí povinnost nosit roušky aj. uvnitř chaty mimo konzumaci jídel a nápojů. Děkujeme za pochopení.

Vyjádření Ministerstva zdravotnictví:

Krajská hygienická stanice v Moravskoslezském kraji od úterý 30. června do odvolání zavádí na území obcí Karviná, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Jablunkov, Bohumín, Havířov, Orlová, Český Těšín, Třinec a všech obcí, pro které vykonávají rozšířenou působnost:

- omezení provozu provozoven stravovacích služeb v čase od 23:00 do 8:00 hodin, včetně venkovních prostor provozovny

- roušky ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště a ve veřejné dopravě

Děkujeme za pochopení.

Ubytování

Ubytování

2020

Naše chata nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Rezervace provádíme výhradně přes email: bezrucovachata@gmail.com Cena dvoulůžkového pokoje je 1250,- Kč (bez snídaně, včetně ložního prádla a ručníků). Při obsazení pokoje jednou osobou je cena 800,- Kč. Platí se záloha ve výši 650,- Kč/pokoj (záloha je vratná v plné výši max 10 dní před začátkem pobytu, poté celá propadá, nelze ani změnit termín!). Členové KČT mají slevu 70,- kč na osobu při předložení platného průkazu KČT. Check in 15:00-19:30, check out 10:00 (za dřívější check in či pozdější check out účtujeme poplatek 200,- kč/napočatá hodina).

Doplňující informace: Kuchyň vaří do 19:30. Výběr jídel formou Á la carte. K chatě se nelze dostat autem, výjezd na LH je zakázán. Po negativních zkušenostech si Vás dovolujeme upozornit, že v době od 22:00 do 6:00 platí na chatě noční klid. Jeho porušování nebude tolerováno a bude zpoplatněno dle ubytovacího řádu! Ubytování se psem není možné.

Elérhető szolgáltatásaink

Összes elérhetőségünk

Küldje el nekünk üzenetét.

Adja meg a nevét.
Adja meg az e-mail-címét.
Adja meg a telefonszámát.
Adja meg a tárgyat.
Írja be az üzenetet.
Üzenetét a rendszer elküldte. Hamarosan válaszolunk.
Üzenetküldés sikertelen.
Twitter_Logo_Blue