Vítá Vás

Bezručova chata na Lysé hoře

Ristorante ceco | Bezručova chata na Lysé hoře | Ostravice

Venite a passare una serata con la cucina ceca in tutte le sue specialità culinarie. Soprattutto nelle belle giornate, il nostro bello spazio all’aperto è molto invitante.

- Ristorante ceco in un bel quartiere dai prezzi ottimi - Lasciatevi incantare e godetevi la variegata cucina ceca. Lasciatevi sorprendere dalle nostre ottime ricette e da un’ampia gamma di bevande fresche. Lasciatevi coccolare dai nostri dessert da sogno, come dessert o durante la giornata. Il nostro Wi-Fi gratuito vi porta direttamente in rete. Amiamo i bambini! Nella nostra area bambini, divertente e stimolante, i vostri figli sono in buone mani: divertimento assicurato!

- Venite a trascorrere una bella serata da noi! - Ricordatevi di controllare i nostri orari di apertura e veniteci a trovare. Non vediamo l’ora di accogliervi nel nostro locale! Vi diamo la possibilità di pagare con pagamento contactless, con Mastercard, con VISA o con carta di debito e in contanti. Ci potete venire a trovare tutti i giorni.

Posizione

Fai clic per visualizzare la mappa

Il tuo indirizzo IP sarà inviato a Google Maps.

Ostravice 856, 739 14 Ostravice, Repubblica Ceca

I nostri orari di apertura

Lunedì
08:00 – 16:45
Martedì
08:00 – 19:45
Mercoledì
08:00 – 19:45
Giovedì
08:00 – 19:45
Venerdì
08:00 – 19:45
Sabato
07:00 – 19:45
Domenica
07:00 – 17:45

Metodi di pagamento

Voucher

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Platnost 1.1.-30.11.2020

Dárkové poukazy na ubytování lze objednat pouze přes email: poukazky.bezrucovachata@gmail.com Cena poukazu při osobním vyzvednutí na chatě je 1290,- kč. Pokud budete chtít poukaz zaslat na Vámi vybranou adresu, je cena 1320,- kč (doba zaslání 4-7 dnů). Dárkové poukazy nelze zaslat elektronicky!

Chi Siamo

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ

COVID-19

Bezručova chata je od 25.5. opět otevřená, včetně možnosti ubytování.

Upozornění:

Z důvodu vládního nařízení bude otevírací doba Bezručovy chaty o víkendech a státních svátcích posunuta na 8:00. Navíc platí povinnost nosit roušky aj. uvnitř chaty mimo konzumaci jídel a nápojů. Děkujeme za pochopení.

Vyjádření Ministerstva zdravotnictví:

Krajská hygienická stanice v Moravskoslezském kraji od úterý 30. června do odvolání zavádí na území obcí Karviná, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Jablunkov, Bohumín, Havířov, Orlová, Český Těšín, Třinec a všech obcí, pro které vykonávají rozšířenou působnost:

- omezení provozu provozoven stravovacích služeb v čase od 23:00 do 8:00 hodin, včetně venkovních prostor provozovny

- roušky ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště a ve veřejné dopravě

Děkujeme za pochopení.

Ubytování

Ubytování

2020

Naše chata nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Rezervace provádíme výhradně přes email: bezrucovachata@gmail.com Cena dvoulůžkového pokoje je 1250,- Kč (bez snídaně, včetně ložního prádla a ručníků). Při obsazení pokoje jednou osobou je cena 800,- Kč. Platí se záloha ve výši 650,- Kč/pokoj (záloha je vratná v plné výši max 10 dní před začátkem pobytu, poté celá propadá, nelze ani změnit termín!). Členové KČT mají slevu 70,- kč na osobu při předložení platného průkazu KČT. Check in 15:00-19:30, check out 10:00 (za dřívější check in či pozdější check out účtujeme poplatek 200,- kč/napočatá hodina).

Doplňující informace: Kuchyň vaří do 19:30. Výběr jídel formou Á la carte. K chatě se nelze dostat autem, výjezd na LH je zakázán. Po negativních zkušenostech si Vás dovolujeme upozornit, že v době od 22:00 do 6:00 platí na chatě noční klid. Jeho porušování nebude tolerováno a bude zpoplatněno dle ubytovacího řádu! Ubytování se psem není možné.

I nostri servizi

Contatti in breve

Ci invii un messaggio.

Inserire il proprio nome.
Inserire l’indirizzo e-mail.
Inserire il proprio numero di telefono.
Inserire l’oggetto.
Inserire il messaggio.
Il messaggio è stato inviato. La contatteremo presto.
Impossibile inviare il messaggio
Twitter_Logo_Blue