Vítá Vás

Bezručova chata na Lysé hoře

Restaurante checo | Bezručova chata na Lysé hoře | Ostravice

Uma noite divertida com comida checa: os nossos pratos feitos na altura são servidos num ambiente simpático. Desfrute do bom tempo no nosso exclusivo terraço.

- Restaurante checo muito popular e central - Escolha de entre inúmeros pratos da cozinha checa e deixe-se convencer. As nossas bebidas e saborosas especialidades convencem logo os nossos convidados. Deixe-se convencer pelas nossas sobremesas divinais feito com carinho ou como sobremesa. A nossa Wi-Fi grátis é o caminho mais rápido para navegar na net. A nossa área para crianças é o máximo! Os nossos jovens convidados querem sempre voltar.

- De que está à espera? - Teremos todo o gosto em dar-lhe as boas-vindas! Não fazemos reservas, por isso, apareça quando quiser. Pague comodamente em dinheiro e com VISA, cartão contactless, Mastercard ou cartão de débito. Estamos à sua espera todos os dias.

Localização

Clicar para apresentar o mapa

O seu endereço de IP será enviado para o Google Maps.

Ostravice 856, 739 14 Ostravice, República Checa

Os nossos Horário de funcionamento

Segunda
08:00 – 16:45
Terça
08:00 – 19:45
Quarta
08:00 – 19:45
Quinta
08:00 – 19:45
Sexta
08:00 – 19:45
Sábado
07:00 – 19:45
Domingo
07:00 – 17:45

Disponível Opções de pagamento

Vales

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Platnost 1.1.-30.11.2020

Dárkové poukazy na ubytování lze objednat pouze přes email: poukazky.bezrucovachata@gmail.com Cena poukazu při osobním vyzvednutí na chatě je 1290,- kč. Pokud budete chtít poukaz zaslat na Vámi vybranou adresu, je cena 1320,- kč (doba zaslání 4-7 dnů). Dárkové poukazy nelze zaslat elektronicky!

Sobre nós

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ

COVID-19

Bezručova chata je od 25.5. opět otevřená, včetně možnosti ubytování.

Upozornění:

Z důvodu vládního nařízení bude otevírací doba Bezručovy chaty o víkendech a státních svátcích posunuta na 8:00. Navíc platí povinnost nosit roušky aj. uvnitř chaty mimo konzumaci jídel a nápojů. Děkujeme za pochopení.

Vyjádření Ministerstva zdravotnictví:

Krajská hygienická stanice v Moravskoslezském kraji od úterý 30. června do odvolání zavádí na území obcí Karviná, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Jablunkov, Bohumín, Havířov, Orlová, Český Těšín, Třinec a všech obcí, pro které vykonávají rozšířenou působnost:

- omezení provozu provozoven stravovacích služeb v čase od 23:00 do 8:00 hodin, včetně venkovních prostor provozovny

- roušky ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště a ve veřejné dopravě

Děkujeme za pochopení.

Ubytování

Ubytování

2020

Naše chata nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Rezervace provádíme výhradně přes email: bezrucovachata@gmail.com Cena dvoulůžkového pokoje je 1250,- Kč (bez snídaně, včetně ložního prádla a ručníků). Při obsazení pokoje jednou osobou je cena 800,- Kč. Platí se záloha ve výši 650,- Kč/pokoj (záloha je vratná v plné výši max 10 dní před začátkem pobytu, poté celá propadá, nelze ani změnit termín!). Členové KČT mají slevu 70,- kč na osobu při předložení platného průkazu KČT. Check in 15:00-19:30, check out 10:00 (za dřívější check in či pozdější check out účtujeme poplatek 200,- kč/napočatá hodina).

Doplňující informace: Kuchyň vaří do 19:30. Výběr jídel formou Á la carte. K chatě se nelze dostat autem, výjezd na LH je zakázán. Po negativních zkušenostech si Vás dovolujeme upozornit, že v době od 22:00 do 6:00 platí na chatě noční klid. Jeho porušování nebude tolerováno a bude zpoplatněno dle ubytovacího řádu! Ubytování se psem není možné.

Os nossos Serviços

Uma única visualização

Envie-nos a sua mensagem.

Introduza o seu nome.
Introduza o seu endereço de e-mail.
Introduza o seu número de telefone.
Introduza o assunto.
Introduza a sua mensagem.
A sua mensagem foi enviada. Iremos contactá-lo o mais rapidamente possível.
Falha ao enviar a mensagem.
Twitter_Logo_Blue