Vítá Vás

Bezručova chata na Lysé hoře

Něco málo o nás

Bezručova chata, patřící Klubu českých turistů (KČT), se nachází na vrcholu nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd, kterou je Lysá hora s výškou 1323 metrů nad mořem. Původní chata vyhořela 11.3.1978. Nová Bezručova chata, otevřena 25.11.2015, byla postavena Klubem českých turistů za pomocí dobrovolníků a finanční podpory široké veřejnosti, obcí a Moravskoslezského kraje. Jsme připraveni Vám poskytnou občerstvení v restauraci, která se zaměřuje na kvalitní pokrmy s maximálním využitím ingrediencí z místních lesů, polí a chlívků. V případě příznivého počasí můžete posedět na terase s krásným výhledem nejen Malou nebo Veľkou Fatru, ale i tatranské vrcholy. V chatě je možnost se ubytovat v pěti komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Další chaty KČT v Moravskoslezských Beskydech:

chata Prašivá, chata Ostrý, chata Skalka

Adresa

Zobrazit mapu

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Ostravice 856, 739 14 Ostravice, Česká republika

Naše otevírací doba

Pondělí
zavřeno
Úterý
zavřeno
Středa
zavřeno
Čtvrtek
zavřeno
Pátek
zavřeno
Sobota
08:00 – 18:00
Neděle
08:00 – 16:00

Dostupné možnosti platby

Poukázky

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Platnost 1.1.-30.11.2021

Vzhledem k situaci ohledně Covid-19 je prodej dárkových poukazů dočasně pozastaven!

Dárkové poukazy na ubytování lze objednat pouze přes email: poukazky.bezrucovachata@gmail.com Cena poukazu při osobním vyzvednutí na chatě je 1340,- kč. Pokud budete chtít poukaz zaslat na Vámi vybranou adresu, cena je 1370,- kč (doba zaslání 4-7 dnů, před Vánocemi i déle!). Dárkové poukazy nelze zaslat elektronicky!

O nás

Ubytování

Ubytování

2021

Ubytování je z důvodu vládního nařízení do odvolání zrušeno! 


Naše chata nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Rezervace provádíme výhradně přes email: bezrucovachata@gmail.com Cena dvoulůžkového pokoje je 1300,- Kč (bez snídaně, včetně ložního prádla a ručníků). Při obsazení pokoje jednou osobou je cena 850,- Kč. Platí se záloha ve výši 650,- Kč/pokoj (záloha je vratná v plné výši max 10 dní před začátkem pobytu, poté celá propadá, nelze ani změnit termín!). Členové KČT mají slevu 70,- kč na osobu při předložení platného průkazu KČT. Check in 15:00-19:30, check out 10:00 (za dřívější check in či pozdější check out účtujeme poplatek 200,- kč/napočatá hodina).

Doplňující informace: Kuchyň vaří do 19:30. Výběr jídel formou Á la carte. K chatě se nelze dostat autem, výjezd na LH je zakázán. Po negativních zkušenostech si Vás dovolujeme upozornit, že v době od 22:00 do 6:00 platí na chatě noční klid. Jeho porušování nebude tolerováno a bude zpoplatněno dle ubytovacího řádu! Ubytování se psem není možné.

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ

COVID-19

Bezručova chata je opět od 18.12.2020 uzavřená. V provozu je pouze výdejové okénko na terase chaty dle výše uvedené otevírací doby!

Upozornění:

Z důvodu vládního nařízení platí povinnost nosit respirátory  a dodržovat rozestupy 1,5 m mimo konzumaci jídel a nápojů. Dodržujte aktuální vládní nařízení dle PES.

Děkujeme za pochopení.

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue