Vítá Vás

Bezručova chata na Lysé hoře

Czech Restaurant | Bezručova chata na Lysé hoře | Ostravice

Try out Czech cuisine in a relaxed atmosphere. When the weather is pleasant, you can take a seat in our relaxed outdoor seating area.

A popular Czech restaurant for food lovers

Our Czech cuisine offers an amazing range of delicious, freshly prepared dishes just for you. Enjoy our delicious dishes and treat yourself to a wide range of refreshing drinks. Many come to us to satisfy their sweet tooth with our heavenly desserts – either as a well deserved dessert after a delicious meal or as a tasty snack. Stay up to date while you relax using our free WiFi. To keep your young ones entertained before and after your meal we have a fun, safe kids corner.

Come by for a meal to remember

We look forward to having you! No need to reserve a table, just come by. We accept MasterCard, contactless payments, Maestro, debit card, VISA and Apple Pay, although if you don't have your card with you, we also accept cash payments. You can come by every day, we're open all week.

Location

Click to display map

Your IP address will be sent to Google Maps.

Ostravice 856, 739 14 Ostravice, Czech Republic

Our opening times

Monday
09:00 AM – 04:30 PM
Tuesday
09:00 AM – 06:00 PM
Wednesday
09:00 AM – 06:00 PM
Thursday
09:00 AM – 06:00 PM
Friday
09:00 AM – 06:00 PM
Saturday
08:00 AM – 06:00 PM
Sunday
08:00 AM – 05:00 PM

Available payment options

Vouchers

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Platnost 1.1.-30.11.2021

Dárkové poukazy na ubytování lze objednat pouze přes email: poukazky.bezrucovachata@gmail.com Cena poukazu při osobním vyzvednutí na chatě je 1340,- kč. Pokud budete chtít poukaz zaslat na Vámi vybranou adresu, cena je 1370,- kč (doba zaslání 4-7 dnů, před Vánocemi i déle!). Dárkové poukazy nelze zaslat elektronicky!

About Us

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ

COVID-19

Bezručova chata je z důvodu nařízení vlády dočasně uzavřena, v provozu je pouze výdejové okénko dle výše uvedené otevírací doby. Ubytování není v provozu.

Upozornění:

Z důvodu vládního nařízení platí povinnost nosit roušky aj. a dodržovat rozestupy 1,5m mimo konzumaci jídel a nápojů. Platí zákaz konzumace alkoholu na terase atd. Netvořte skupiny větší než 2 osoby.

Děkujeme za pochopení.

Ubytování

Ubytování

2021

Naše chata nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Rezervace provádíme výhradně přes email: bezrucovachata@gmail.com Cena dvoulůžkového pokoje je 1300,- Kč (bez snídaně, včetně ložního prádla a ručníků). Při obsazení pokoje jednou osobou je cena 850,- Kč. Platí se záloha ve výši 650,- Kč/pokoj (záloha je vratná v plné výši max 10 dní před začátkem pobytu, poté celá propadá, nelze ani změnit termín!). Členové KČT mají slevu 70,- kč na osobu při předložení platného průkazu KČT. Check in 15:00-19:30, check out 10:00 (za dřívější check in či pozdější check out účtujeme poplatek 200,- kč/napočatá hodina).

Doplňující informace: Kuchyň vaří do 19:30. Výběr jídel formou Á la carte. K chatě se nelze dostat autem, výjezd na LH je zakázán. Po negativních zkušenostech si Vás dovolujeme upozornit, že v době od 22:00 do 6:00 platí na chatě noční klid. Jeho porušování nebude tolerováno a bude zpoplatněno dle ubytovacího řádu! Ubytování se psem není možné.

Our services

Everything at a glance

Send us your message.

Please enter your name.
Please enter your e-mail address.
Please enter your phone number.
Please enter your subject.
Please enter your message.
Your message has been sent. We will get back to you soon.
Failed to send Message.
Twitter_Logo_Blue